Заслужений вчитель України

9 січня 2014 року на святкуванні з нагоди 60-річчя утворення Черкаської області директору  Золотоношківської загальноосвітньої школи     І – ІІІ ступенів Драбівської районної ради Канай Ользі Іванівні Указом Президента України від 09.01.2014 № 1 присвоєно почесне звання Заслужений учитель України.

 Другий семестр в Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався з вітанням директора школи Канай ОльгиІванівни  зприсвоєнням  почесного  звання Заслужений учитель України.

    В школу  завітали сільський голова Олександр Харченко та директор ТОВ АПК «Степ» Олександр Оробченко. Які від імені депутатського корпусу , виконачого комітету Золотоношківської сільської ради та дирекції ТОВ АПК «Степ» щиро  вітали Ольгу Іванівну  із почесною нагородою та побажали подальших успіхів на нелегкій освітянській ниві.                                                                                                            

    Навчальний заклад під керівництвом досвідченого керівника став переможцем VНаціональної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» в номінації «Інноваційний розвиток шкіл майбутнього – стратегічний поступ української освіти» у жовтні, 2013 року, призером ІVМіжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013» у номінації «Соціальне партнерство підприємств і бізнес-структур в контексті модернізації освітніх закладів» у березні 2013 року.

    Канай Ольга Іванівна нагороджена дипломом лауреата премії імені народного вчителя О.А.Захаренка Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України у жовтні 2012 року, є переможцем VМіжнародного фестивалю педагогічних інновацій в номінації «Інновації в управлінській діяльності» у 2013 році. Вона очолює асоціацію директорів загальноосвітніх навчальних закладів Драбівщини.